Turkuvaz Radyolar

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 42.5 MB
  • Version 2.6
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Radyo'nun en yeni hali Turkuvaz Radyolar mobil uygulaması IOS mobil cihazınızda yerini almaya başladı.

Son zamanların en çok konuşulan konularından bir taneside hızlı bir şekilde gelişen dijital dünya. Dijital dünyanın gelişim göstermesi demek medyanın, iletişim araçlarının ve elbette ki mobil uygulamalarında değişim göstermesine sebep oldu. Bu değişimlerden nasibini alan medya araçlarından bir tanesi de Turkuvaz Radyolar. 

Turkuvaz Radyolar internet adresini herkes az çok biliyordur. Şimdi buna mobil cihazınız ile sahip olabiliyorsunuz. Çünkü sitenin mobil versiyonu geliştirildi. IOS mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirebiliyorsunuz. Radyo Turkuvaz'da Türk pop müziği başta olmak üzere müziğin her tarzını, en iyileri, en çok dinlenenleri dinleyiciler ulaştırmaya devam ediyor. Romantizmden vazgeçemeyenler içinse Turkuvaz Romantik'te; hem en güzel aşk şarkıları hem de hasretin, ayrılıkların eşsiz besteleri dinleyicilerle buluşuyor.

Her geçen gün gücüne güç katarak ilerleme kateden Turkuvaz Radyolar grubu kendini artık dijital dünyaya bırakarak mobil cihazlarda yerini alıyor ve böylelikle daha çok kitleye anında hitap etme imkanını elde ediyor. Dilediğiniz her an keyfinize göre dilediğiniz müziği dinleyerek keyiflenebilirsiniz. 

Turkuvaz Radyolar indir
DİĞER SÜRÜMLER