Turkuvaz Radyolar

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 42.5 MB
  • Version 2.6
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Turkuvaz Radyolar mobil uygulaması bir çok radyo programını avucunuz içerisine ücretsiz olarak bırakıyor.

Teknoloji ile birlikte değişen, yenilenen ve farklılaşan dünyada medya da baş döndüren bir hızla kendine yeni imkanlar yaratmaya devam ediyor. Radyo yayıncılığı da bu değişimin içinde hiç kuşkusuz hem yapısal hem de biçimsel değişimler yaşıyor. Bu da kullanıcı portföyünü etkileyerek gelişimine devam etmesini sağlıyor. Bu duruma en yakın örneklerden bir tanesi Turkuvaz Medya Grubu'nun sahibi olduğu Turkuvaz Radyolar mobil uygulamasıdır. Uygulamamızdan Android mobil cihazınızda yararlanabilirsiniz. 

Artık ne lambalı ne transistörlü radyolar var. Bunlar tarihe karıştı. Radyo artık sadece otomobillerde de dinlenmiyor. Hemen herkesin akıllı telefonları artık aynı zamanda birer radyo halini aldı. Yani dijital platformlar sayesinde artık her yerde ve kolayca her tür radyoya ulaşmak mümkün.

Biz de Türkiye'nin en büyük ve en köklü medya grubu olarak Turkuvaz Radyolar adı altında bu değişimin içinde yer almaya karar verildi ve bu uygulamaya geçirildi. turkuvazradyolar.com portalından toplumun tümünü kucaklayan radyolar ile günün 24 saati, haftanın 7 günü yayında olan Turkuvaz Radyolar uygulamasına sizde sahip olun ve sınırsız müzik dinleyin.

Daha Fazla Göster
Turkuvaz Radyolar indir
DİĞER SÜRÜMLER